Kviečiame į mokymus „Individualus konsultavimas“

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, siekdamas teikti metodinę pagalbą atvirųjų jaunimo centrų ir erdvių darbuotojams, š. m. gruodžio 12 d. Šiauliuose ir gruodžio 13 d. Alytuje organizuoja dvejus vienos dienos mokymus tema – „Individualus konsultavimas“.

Mokymų tikslas – stiprinti atvirųjų jaunimo centrų ir erdvių darbuotojų kompetencijas bei įstaigoje teikiamų paslaugų kokybę, aptariant individualaus konsultavimo teikiamas paslaugas darbe su jaunimu, jaunuolio ugdomojo palydėjimo procesą.

Prioritetas teikiamas asmenims, kurie:

  • dirba atvirajame jaunimo centre ar atvirojoje jaunimo erdvėje bent 2 metus arba turi ne mažesnę nei 3 metų darbo su jaunimu patirtį;
  • turi socialinių mokslų arba jiems giminingą išsilavinimą, arba jaunimo darbuotojo sertifikatą;
  • turi konsultavimo patirties arba yra realus poreikis tobulėti šioje srityje.

Į mokymus registruokitės iki š. m. lapkričio 28 d. (imtinai), paspaudę šią nuorodą pasirinkdami Jums tinkamą mokymų datą ir vietą.

Kiekvienuose mokymuose dalyvauti atrinksime apie 12 dalyvių. Su atrinktais dalyviais susisieksime asmeniškai iki gruodžio 5 d.

Mokymų programa derinama. Numatoma mokymų trukmė - 8 akademinės valandos.

Registruodamasis dalyvis patvirtina, kad užtikrina savo dalyvavimą visų mokymų metu. Iš vienos organizacijos dalyvauti gali ne daugiau kaip 2 asmenys.

Dalyvavimas mokymuose yra nemokamas. Lektoriaus išlaidas apmoka Departamentas. Kelionės išlaidas iki ir iš mokymų vietos turi susimokėti pats dalyvis ar jį siunčianti organizacija.

Kontaktinis asmuo – Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vyr. specialistė Gintarė Stankevičienė ([email protected]), tel. (8 5) 2 497 007.

Paieška