Kviečiame jaunimo atstovus (18-29 m.) dalyvauti draugiškos jaunimui savivaldybės rekomendacijų kūrimo konsultacijoje

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, siekdamas skatinti jaunimo įgalinimą ir įtraukimą į jaunimo politikos įgyvendinimo vietos lygmeniu procesus, kartu su Lietuvos jaunimo organizacijų taryba ir Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra, inicijuoja draugiškos jaunimui savivaldybės rekomendacijų kūrimą. Siekiant užtikrinti reprezentatyvų ir vietos lygmens veikėjus įtraukiantį procesą, rekomendacijų kūrimo metu organizuojamas atvirų konsultacijų ciklas, kurio metu įvairių grupių atstovai kviečiami identifikuoti draugiškos jaunimui savivaldybės požymius, išsakyti keliamus lūkesčius, teikti siūlymus dėl galimų sprendimų ir kt.

Kviečiame jaunus žmones (18-29 m. ) registruotis ir dalyvauti trečiajame konsultacijų dėl draugiškos jaunimo savivaldybės rekomendacijų kūrimo renginyje, kuris planuojamas š. m. spalio 10 d., Vilniuje. Jauni žmonės kviečiami aktyviai įsitraukti į rekomendacijų dėl jaunimui palankių sąlygų savivaldybėse kūrimo procesą bei pasinaudoti galimybe aptarti jaunimui sudaromas galimybes vietos lygmeniu su įvairių savivaldybių atstovais. Dalyvavimas konsultacijoje - tai  puiki galimybė atstovauti savo, kaip jauno žmogaus interesus, išsakyti poreikius, lūkesčius, pasidalinti turima patirtimi ir nuomone, siūlyti galimus sprendimus ir veiksmus, kuriant jaunimui draugiškas savivaldybes. Konsultacijų metu surinkta informacija ir pasiekti rezultatai prisidės kuriant įrankį, kuris leis įvardinti pagrindinius draugiškos jaunimui savivaldybės kokybės kriterijus.

Prašome registruotis į renginį užpildant registracijos formą adresu: http://www.erasmus-plius.lt/renginys/kvietimas-prisijungti-prie-draugiskos-jaunimui-savivaldybes-rekomendaciju-kurimo-294

Registracija vyksta iki spalio 2 d. 16 val. (apie atrankos rezultatus užsiregistravę dalyviai bus informuoti asmeniškai pasibaigus registracijai).

Organizatoriai padengia lektorių, dalyvių maitinimo, iki 90 proc. transporto (pateikus reikalingus dokumentus) bei pagal poreikį ir galimybes apgyvendinimo (atvykus dieną prieš) išlaidas. Konsultacijos dalyviai įsipareigoja dalyvauti visoje renginio programoje.

 

Preliminari renginio programa

Renginio data: spalio 10 d., trečiadienis

Renginio trukmė: nuo 9 iki 18 val. (yra galimybė atvykti dieną prieš, tačiau asmenų, kuriems būtų padengtos apgyvendinimo išlaidos, skaičius yra ribotas)

Renginio vieta: Vilnius, Comfort hotel (pagal poreikį kompensuojama iki 100 proc. kelionės išlaidų)

Tikslinė auditorija: jaunimo (18-29 m.), jaunimo organizacijų atstovai

Laikas

EIGA

9:00

I sesija

•         Įvadas į dieną.

•         Mokymų temos ir lūkesčių pristatymas.

•         Susipažinimas ir grupės telkimo užduotys.

10:30

PERTRAUKA

11:00

II sesija

•         „Mūsų realybė“: padėti grupei įvardinti jaunimo situaciją savivaldybėse.

13:00

PIETŪS

14:00

III sesija

•         Rekomendacijų kūrimas.

15:30

PERTRAUKA

16:00

IV sesija

•         Tolesnių veiksmų ir poreikių įvardinimas

•         Dienos aptarimas ir pabaiga.

18.00

PABAIGA

 

Kontaktinis asmuo -  vyr. specialistė Asta Tiškutė, tel. (8 5) 249 7117, el. p. [email protected]

Departamento informacija

Paieška