Registracija į mokymus „Antidiskriminacijos, tolerancijos ir pagarbos kitam ugdymas“ Marijampolėje

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Departamentas)  kviečia  registruotis į antruosius 2017 metų mokymus nediskriminavimo skatinimo, tolerancijos ir pagarbos žmogui ugdymo tema, kurie vyks  š. m. rugpjūčio  3–4 d. Marijampolėje .

Mokymų organizavimo tikslai  – padėti jauniems žmonėms įvaldyti ir lavinti nediskriminacinio ir pagarbaus bendravimo būdus, formuoti geranorišką elgesį, gerinti gebėjimą atsisakyti išankstinės nuostatos, išmokti pasirinkti tinkamas bendravimo frazes, atpažinti patyčių priežastis, kovoti su jų padariniais savo gyvenamojoje, mokymosi ar darbo aplinkoje.

Mokymuose  itin daug dėmesio bus skiriama  aktyviam praktinių įgūdžių formavimui, patirties įsisąmoninimui ir sklaidai. Dalyviai, pasinaudodami mokymuose įgyta patirtimi ir žiniomis, gebės ne tik atpažinti diskriminacijos, neapykantos kalbos, patyčių apraiškas bet ir tinkamai reaguoti konkrečiose situacijose.

Mokymuose kviečiami dalyvauti atstovai iš:

• jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų;

• atvirųjų jaunimo centrų ir erdvių;

• apskritųjų stalų;

• jaunimo darbo centrų;

• švietimo įstaigų;

• mokinių bei studentų savivaldų.

Numatomas dalyvių skaičius – 20, mokymų trukmė – 16 akademinių valandų. Mokymų dalyviams bus išduodami pažymėjimai.

Svarbu:  dalyvavimas mokymuose yra privalomas abi dienas. Departamentas apmoka dalyvių maitinimo, apgyvendinimo, lektoriaus bei salės nuomos išlaidas. Kelionės išlaidų Departamentas nekompensuoja.

Į mokymus registruokitės iki  liepos 20 d. (imtinai) . Registracijos formą rasite paspaudę  šią nuorodą .

Atrinktus dalyvius informuosime ir išsamią informaciją apie vyksiančius mokymus jiems pranešime elektroniniu paštu.

Jei neturėtumėte galimybės dalyvauti šiuose mokymuose, informuojame, kad dar vieni „Antidiskriminacijos, tolerancijos ir pagarbos kitam ugdymas“ mokymai planuojami rugsėjo – spalio mėn. Akmenės r. savivaldybėje.

Kontaktinis asmuo – Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vyr. specialistė Dalia Nakutytė, el. p.  [email protected] , tel. (8 5) 2 461 675.


JRD informacija
Paieška