Skelbiame registraciją į jaunimo reikalų koordinatorių, jaunimo darbuotojų ir SVO organizacijų mentorių susitikimą

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos 2021 m. lapkričio 9 - 10 dienomis kviečia jaunimo reikalų koordinatorius, jaunimo darbuotojus bei SVO organizacijų mentorius dalyvauti susitikime, kuris vyks Vilniuje.

Susitikimo dalyviai išgirs aktualius pranešimus apie jaunimo politiką, bus kviečiami dalintis gerąja patirtimi, dalyvaus diskusijose ir užsiėmimuose, dirbs grupėse, kurių metu, kartu su kolegomis veikiančiais jaunimo lauke, turės galimybę pradėti planuoti artėjančių Jaunimo bei Savanorystės metų Lietuvoje minėjimus.

Lapkričio 9 d. – Numatoma renginio pradžia 10.00 val.
Pranešimų, diskusijų sesijos aktualiausiomis jaunimo politika liečiančiomis temomis.

Lapkričio 10 d. – Numatoma renginio pabaiga 17.00 val.
Diskusijos, darbas bendrose grupėse bei skirtingose tikslinėse grupėse.

Detali programa su visa būtina informacija bus išsiųsta renginio dalyviams pasibaigus registracijai.

Registruotis kviečiame iki lapkričio 5 d.:  REGISTRACIJOS ANKETA.

Maitinimo ir apgyvendinimo išlaidas apmoka Departamentas. Transporto ir kitų išlaidų Departmantas nekompensuoja.

Kilus klausimams galite kreiptis:
Eglė Došienė - Nacionalinės jaunimo politikos skyriaus vyriausioji patarėja, tel. nr.: +370 655 88322, el. p. [email protected]
Laima Jasionytė - Nacionalinės jaunimo politikos skyriaus vyriausioji specialistė, tel.nr.: +370 64 53 842, el. p. [email protected]
Justina Krauledaitė - Jaunimo svanoriškos tarnybos programos koordinatorė, tel. nr.: +370 683 619 27, el. p. [email protected]


Informuojame, jog renginyje galės dalyvauti tik galimybių pasą arba ne anksčiau kaip prieš 48 val. atlikto COVID-19 PGR testo negiamą atsakymą turintys asmenys.
Renginio metu ir (ar) iki jo bus laikomasi visų LR Vyriausybės nutarimų ir rekomendacijų dėl renginių organizavimo ir dalyvių dalyvavimo juose. Renginio organizatoriai pasilieka teisę keisti dalyvavimo renginyje sąlygas, renginio dalyvių skaičių, teirautis renginio dalyvių apie sveikatos būklę renginio metu ir (ar) iki jo, dalyviui nesutikus informuoti apie sveikatos būklę arba jai esant netinkamai (atsižvelgiant į LR Vyriausybės nutarimus ir rekomendacijas) dalyviui neleisti dalyvauti renginyje, taip pat atšaukti renginį prieš tai informavus užsiregistravusius dalyvius ir (ar) imtis kitų priemonių, reikalingų dalyvių saugumui ir LR Vyriausybės nutarimų ir rekomendacijų įgyvendinimo užtikrinimui.

SVARBU: Numatoma, jog esant būtinybei riboti dalyvių skaičių, renginyje kviesime dalyvauti ne daugiau kaip du žmones iš vienos organizacijos.

Paieška