Kvietimas dalyvauti Strong in Diversity mokymuose

Tuk tuk vasaros nuotykis kviečia tave!

Liepos 12–18 dienomis Socialinis sufleris kartu su British Council Lithuania, Kultūros ministerija, Jaunimo reikalų departamentu prie SADM, Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentu prie KAM, Meno aviliu, Active Citizens, Lietuvos tautiniu olimpiniu komitetu, DofE Lietuva, Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamentu kviečia į mokymus “Strong In Diversity”!

Ilgai užtrukote kol perskaitėte visų partnerių pavadinimus? Mes ilgiau užtrukome kol visus užrašėme! Tad visos organizacijos suvieniję savo patirtį kviečia nepraleisti unikalios galimybės leistis į vasaros nuotykį!

Mokymai: Dalyvaudami mokymuose susipažinsite su aktyvaus pilietiškumo formomis: savanoryste, dalyvavimu jaunimo politikoje, projektais ir iniciatyvomis, lavinsite darbo komandoje, demokratinių sprendimų priėmimo, refleksijos ir kritinio informacijos vertinimo įgūdžius.

Mokymų metu dalyvių iš visos Lietuvos lauks žygis po nuostabų Trakų rajoną, filmavimo ir montavimo užsiėmimai, diskusijos jaunimui aktualiomis temomis, susitikimas su Lietuvos kariuomene, olimpiečiais ir kitais Lietuvos šviesuoliais. Šiais būdais sužinosite kaip kiekvienas gali prisidėti kuriant modernią Lietuvos valstybę!

Programa: Detalia mokymų programa pasidalinsime netrukus (ją vis dar deriname su partneriais), o kol kas kviečiame žvilgtelėti į praėjusių metų programą (čia).

Kaina: NEMOKAMAI!

Apgyvendinimo, maitinimo ir programos išlaidas dalyviams padengiame mes, o kelionė iki vietos ir atgal – dalyvio indėlis.

Dalyviai: 15–18 metų jaunuoliai iš visos Lietuvos

Vieta: Trakai. Dalyviai gyvens “Riterio kranto” sodyboje, maitinimas 3 kartus per dieną.

Data: liepos 12–18 d.

Registracija čia: https://forms.gle/uniAC6UaAodiXtRS9

Registracija vyksta iki birželio 14 d.

COVID-19 prevencija: Mokymuose bus užtikrintos visos higienos sąlygos ir laikomasi visų LR SAM reikalavimų dėl renginių organizavimo, įskaitant ir rytinį temperatūros matavimą. Deja, šiais metais jaunuoliai, turintys rimtų lėtinių ligų ar kvėpavimo sistemos sutrikimų į renginį nebus priimami.

Dėmesio! Dalyviai bus atrenkami pagal motyvaciją. Suskubkite ir nepraleiskite puikios galimybės, nes vietų skaičius labai ribotas! Susisieksime su atrinktais dalyviais.

Jeigu kyla klausimų rašykite: [email protected]

Paieška